Hakkımızda

Detay Danışmanlık Ofisi Hakkında

Şirket Profili:

Detay Danışmanlık müşterilerinin kurumsal güçlerine katkıda bulunmayı hedefleyen hizmetleri, kalitesi ve teknoloji yaklaşımıyla, bugün müşteri portföyünde yer alan yurt içi ve yurt dışı
kuruluşlara hizmetlerini sunmaktadır. 2002 yılında kurulan ve profesyonel ekibiyle Detay Danışmanlık Ofisi olarak siz müşterisi olan firmalara vermeyi hedeflediği hizmetler için çizdiği
yoldan ayrılmayarak kendisini geliştirmiş ve bugün de Türkiye’nin sayılı danışmanlık firmalarından biri olmaya hak kazanmıştır.

Çalışma Prensipleri:

‘’Danışmanın Sorumluluğu’’

DETAY DANIŞMANLIK danışanları, işi kendi işi gibi görür müşterisi adına üstlenir ve tamamlar.

‘’Müşteri ile Kurulan İletişim’’

DETAY DANIŞMANLIK üstelendiği projelerle ilgili olarak; projenin tüm safhalarında müşterisini yazılı ve sözlü olarak bilgilendirme sorumluluğunu taşır.

‘’Gerçek İhtiyacın Tespiti’’

DETAY DANIŞMANLIK vereceği hizmete müşterisi adına düşünür ve müşterisini gerçek ihtiyacını tespit edebilmek gayesi ile gerekli soruları, önerileri yöneltir ve yönlendirir.

DEĞERLERİ:

DETAY DANIŞMANLIK kurumsal stratejisinde en etkin yolun yol göstermek olduğuna ve bunun temelinin doğru bilgi ve doğru kararlar vermekten geçtiğine inanır.
DETAY DANIŞMANLIK uzman danışman kadrosuna, kalitesine, teknolojisine ve onların müşterilerine verdiği kaliteli hizmete güvenir.
DETAY DANIŞMANLIK geçmiş tecrübesiyle alanında sayılı bir firma olmasının temelinde kaliteli bir müşteri stratejisi olduğunu bilir.

Misyonu:
Gerçekçi bir rekabet gücünü amaç edinerek global pazarda yerini almak isteyen yatırımcılara özgün ve doğru projeler üretme bilincini benimsemektedir.
Vizyon:
Kalkınma projeleri konusunda Kaliteli ve teknolojimizi tecrübemiz ile birleştirerek Türkiye’de ve yurt dışında müşterilerine ışık tutan lider bir kuruluş olmaktır.